Magazeen Lite (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Search area
uk: Область пошуку
