Magazeen Lite (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud
