Magazeen Lite (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
