Magazeen Lite (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlighted
hu: Kiemelt
