Magazeen Lite (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Help
lv: Palīdzība

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
