Magazeen Lite (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ
