Magazeen Lite (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: You are here
nl: U bent hier

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
