Magazeen Lite (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Search area
pl: Pole wyszukiwania
