Magazeen Lite (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Search area
ru: Область поиска
