Magazeen Lite (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Help
tr: Yardım

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
