Magazeen Lite (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Help
it: Aiuto

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato
