Magento API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Url
ar: المسار

en: Up
ar: اعلى

en: Code
ar: الكود

en: Down
ar: أسفل

en: Missing
ar: مفقود

en: Available
ar: متوفّر

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
