Magento API (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Code
bn: কোড

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
