Magento API (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
