Magento API (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Up
ca: Amunt

en: Code
ca: Codi

en: Down
ca: Avall

en: Missing
ca: Perdut

en: Available
ca: Disponible

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
