Magento API (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Up
cs: Nahoru

en: Code
cs: Kód

en: Down
cs: Dolů

en: Missing
cs: Chybějící

en: Available
cs: K dispozici

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
