Magento API (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Url
da: URL

en: Up
da: Op

en: Code
da: Kode

en: Down
da: Ned

en: Missing
da: Mangler

en: Available
da: Tilgængelig

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.
