Magento API (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Up
el: Επάνω

en: Code
el: Κωδικός

en: Down
el: Κάτω

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
