Magento API (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Url
eu: URLa

en: Up
eu: Gora

en: Code
eu: Kodea

en: Down
eu: Behera

en: Available
eu: Gaituta

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
