Magento API (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Url
fa: نشانی

en: Up
fa: بالا

en: Code
fa: کد

en: Down
fa: پایین

en: Available
fa: در دسترس

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
