Magento API (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Up
gl: Arriba

en: Code
gl: Código

en: Missing
gl: Perdido

en: Available
gl: Dispoñible

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Providers
gl: Proveedores
