Magento API (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Url
he: כתובת url

en: Up
he: עולה

en: Code
he: קוד

en: Down
he: יורד

en: Missing
he: חסר

en: Available
he: זמין

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
