Magento API (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Up
hr: Gore

en: Code
hr: Kôd

en: Down
hr: Dolje

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
