Magento API (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Url
hu: Webcím

en: Up
hu: Fel

en: Code
hu: Kód

en: Down
hu: Le

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Available
hu: Elérhető

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Api Key
hu: API-kulcs
