Magento API (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Up
id: Ke atas

en: Code
id: Kode

en: Down
id: Ke bawah

en: Missing
id: Hilang

en: Available
id: Ketersediaan

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
