Magento API (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Url
is: Vefslóð

en: Up
is: Upp

en: Code
is: Kóði

en: Down
is: Niður
