Magento API (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Up
it: Su

en: Code
it: Codice

en: Down
it: Giù

en: Missing
it: Mancante

en: Available
it: Disponibile

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Providers
it: Fonti esterne

en: Provided
it: Disponibili
