Magento API (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Up
jv: Munggah

en: Code
jv: Kode

en: Down
jv: Mudhun

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
