Magento API (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ
