Magento API (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Up
ku: سەرەوە

en: Code
ku: کۆد

en: Down
ku: خوارەوە

en: Available
ku: هەیە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
