Magento API (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Up
lt: Viršun

en: Code
lt: Kodas

en: Down
lt: Žemyn

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
