Magento API (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Url
nl: URL

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Available
nl: Beschikbaar

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.
