Magento API (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Url
pl: URL

en: Up
pl: W górę

en: Code
pl: Kod

en: Down
pl: W dół

en: Missing
pl: Brakujące

en: Available
pl: Dostępne

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Provided
pl: Dostarczony
