Magento API (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Url
sv: URL

en: Up
sv: Upp

en: Code
sv: Kod

en: Down
sv: Ned

en: Missing
sv: Saknas

en: Available
sv: Tillgänglig

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Providers
sv: Leverantörer
