Magento API (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Url
ta: முகவரி

en: Up
ta: மேல்

en: Code
ta: நிரல்

en: Missing
ta: காணாமல்

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
