Magento API (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Up
tr: Yukarı

en: Code
tr: Kod

en: Down
tr: Aşağı

en: Missing
tr: Kayıp

en: Available
tr: Mevcut

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.
