Magento API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Up
uk: Вгору

en: Code
uk: Код

en: Down
uk: Вниз

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Available
uk: Доступно

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Providers
uk: Провайдери

en: Provided
uk: Надані

en: !duration ms
uk: !duration мс
