Magento API (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Up
vi: Lên

en: Code
vi: Mã

en: Down
vi: Xuống

en: Missing
vi: Bị mất

en: Available
vi: Có sẵn

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
