Magento API (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Up
az: Yuxarı

en: Available
az: Mövcuddur

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.
