Magento API (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Url
es: URL

en: Up
es: Arriba

en: Code
es: Código

en: Down
es: Abajo

en: Missing
es: No encontrado

en: Available
es: Disponible

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Providers
es: Proveedores

en: Provided
es: Proporcionado
