Magento API (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Up
et: Üles

en: Code
et: Kood

en: Down
et: Alla

en: Missing
et: Puudub

en: Available
et: Saadaval

en: No content available.
et: Sisu puudub.
