Magento API (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Url
fi: Osoite

en: Up
fi: Ylös

en: Code
fi: Koodi

en: Down
fi: Alas

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Available
fi: Saatavilla

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Provided
fi: Tarjolla
