Magento API (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Url
hi: URL

en: Up
hi: ऊपर

en: Code
hi: कोड

en: Down
hi: नीचे

en: Missing
hi: लापता
