Magento API (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Url
ja: URL

en: Up
ja: 上へ

en: Code
ja: コード

en: Down
ja: 下へ

en: Missing
ja: 喪失

en: Available
ja: 利用可能

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
