Magento API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Up
lv: Augoša

en: Code
lv: Kods

en: Down
lv: Dilstoša

en: Available
lv: Pieejams

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
