Magento API (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Url
oc: URL

en: Up
oc: Naut

en: Code
oc: Còde

en: Down
oc: Bas

en: Missing
oc: Mancant

en: Available
oc: Disponible

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Provided
oc: Fourni
