Magento API (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Url
pt: URL

en: Up
pt: Para cima

en: Code
pt: Código

en: Down
pt: Para baixo

en: Missing
pt: Em falta

en: Available
pt: Disponível

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível

en: Api Key
pt: Chave da API
