Magento API (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Url
ro: URL

en: Up
ro: Sus

en: Code
ro: Cod

en: Down
ro: Jos

en: Missing
ro: Lipsește

en: Available
ro: Disponibil

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
