Magento API (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Url
ru: Url-адрес

en: Up
ru: Вверх

en: Code
ru: Код

en: Down
ru: Вниз

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Available
ru: Доступно

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Providers
ru: Поставщики

en: Provided
ru: Предоставленные
