Magento API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Up
sk: Hore

en: Code
sk: Kód

en: Down
sk: Dolu

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Available
sk: Dostupné

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
